Femija im me ndricon jetenBabyland

Babyland

Ne ju sugjerojmë një ambjent të ri, shumë i pastër dhe i rehatshëm për fëmijet. Babyland është lokali më i ri më lojra në zonën e ish bllokut, ngjitur me vilën Vodafon ku fëmijët mund të luajnë nën përkujdesjen e animatorëve.
Babyland është i ndarë ne disa ambjente të bollshme, ka tarracë, bar, ambjent kafe ngjitur me ambjentin e lodrave, tavolinë ndërrimi për bebat në banjo dhe një staf shumë i sjellshëm.
Çdo fëmijë pajiset me kartë anëtarësimi me anë të cilës përfiton bonuse të vazhdueshme nga lokali. Po ashtu mundësohet organizimi i ditëlindjeve me cmime shumë të mira.
Ju ftojmë të vizitoni faqen Babyland www.facebook.com/babyland

 

Kalendari i shtatzanisë

Imazhe

JoomGallery not installed

Regjistrohu / Login

Shikoni faqen tone ne

Na kontaktoni