Femija im me ndricon jetenBytyqi

Bytyqi

 • Unregistered
 • Posts: 1
 • Member Since: 15 Jun 16
 • Last Logged In: 15 Jun 16

Latest Posts

Posted by
Topic
Post Preview
Posted
 • [email protected]
  A eshte shtatzania periudha me e bukur ne jeten e nje gruaje?
  Shume mendojne se shtatzania eshte periudha me e vecante ne jeten e gruas ...
  Link to this post 29 Apr 13

  Shume mendojne se shtatzania eshte periudha me e vecante ne jeten e gruas ...

 • [email protected]
  RE: A eshte shtatzania periudha me e bukur ne jeten e nje gruaje?
  Normalisht eshte periudhe shume shume e bukur por sa e bukur eshte aq e veshtire eshte. Mbase ju, baballaret i shikoni vetem gjerat e bukur por NE nga krahu tjeter duhet te durojme peshen, dhimbjet, hormonet :)) dhe ashtu me rradhe. A e vleresoni ju baballaret kete?
  Link to this post 29 Apr 13

  Normalisht eshte periudhe shume shume e bukur por sa e bukur eshte aq e veshtire eshte. Mbase ju, baballaret i shikoni vetem gjerat e bukur por NE nga krahu tjeter duhet te durojme peshen, dhimbjet, hormonet :)) dhe ashtu me rradhe. A e vleresoni ju baballaret kete?

 • [email protected]
  Lindja - tmerr apo enderr???
  Kur je shtazane per here te pare mendon se ne fund te 9 muajve kur bebi jot do te jete gati do ndodhi ajo gjeja e pashmangshme dhe e panjohur: LINDJA. Kur une isha shtazane i pyesja te gjithe si eshte, i detyroja te me tregonin me detaje si ishte, cfar ekane ndjere dhe ashtu me rradhe. Te ky topik ju ftoj te gjitha te tregoni lindjen e bebave, si ka ndodhu, sa ka zgjatur lidja, cfare keni ndjere. Besoj se do ndihmojme shume mamate te tjera te cila jane trembur dhe nuk dine cfare te presin :)
  Link to this post 29 Apr 13

  Kur je shtazane per here te pare mendon se ne fund te 9 muajve kur bebi jot do te jete gati do ndodhi ajo gjeja e pashmangshme dhe e panjohur: LINDJA. Kur une isha shtazane i pyesja te gjithe si eshte, i detyroja te me tregonin me detaje si ishte, cfar ekane ndjere dhe ashtu me rradhe. Te ky topik ju ftoj te gjitha te tregoni lindjen e bebave, si ka ndodhu, sa ka zgjatur lidja, cfare keni ndjere. Besoj se do ndihmojme shume mamate te tjera te cila jane trembur dhe nuk dine cfare te presin :)

 • ermal
  RE: A eshte shtatzania periudha me e bukur ne jeten e nje gruaje?
  [quote="ecifligu"]Shume mendojne se shtatzania eshte periudha me e vecante ne jeten e gruas ...[/quote] [color=green]Koment mirekuptues[/color]
  Link to this post 07 Jul 13

  ecifligu said:

  Shume mendojne se shtatzania eshte periudha me e vecante ne jeten e gruas ...

  Koment mirekuptues

 • ani
  RE: A eshte shtatzania periudha me e bukur ne jeten e nje gruaje?
  shtatzania eshte nje nder periudhat me te bukura ne jeten e nje gruaje.per me teper kur e deshirojne qe te dy prinderit kte shtatzani.
  Link to this post 09 Jun 14

  shtatzania eshte nje nder periudhat me te bukura ne jeten e nje gruaje.per me teper kur e deshirojne qe te dy prinderit kte shtatzani.

 • Bytyqi
  RE: A eshte shtatzania periudha me e bukur ne jeten e nje gruaje?
  Shtatzania eshte nje periudh shume e bukur , plote emocione, shpres dhe mbi te gjitha ndjenje e lumturise pasiqe pas kesaj periudhe me ne fund do ti mbushesh krahet me nje engjull qe do ta ndryshoj boten.
  Link to this post 15 Jun 16

  Shtatzania eshte nje periudh shume e bukur , plote emocione, shpres dhe mbi te gjitha ndjenje e lumturise pasiqe pas kesaj periudhe me ne fund do ti mbushesh krahet me nje engjull qe do ta ndryshoj boten.

Kalendari i shtatzanisë

Imazhe

JoomGallery not installed

Regjistrohu / Login

Shikoni faqen tone ne

Na kontaktoni